Futboll Seria A Sport

PRITET ZYRTARIZIMI/ Theo Hernandez mbërrin në Milano, kryen testet mjeksore

“YLLI” i ri i Milanit mbërriti në aeroportin ‘Linate’ së bashku me agjentin e tij, Manuel Garcia Quilon, i cili u tha gazetarëve: ”Gjithçka është në rregull”.

Sot ai do të bëj pjesën e parë të vizitave mjekësore, kurse nesër do të bëj pjesën e dytë, më pas për të zyrtarizuar marrëveshjen, me klubin milanez.

Related posts

TRONDITET MERKATO/ Po kryhet shkëmbimi i madh mes MILANIT dhe PSG

Isa.Autor

PLAS SHERRI NË F1/ I hoqi fitoren nga dora, Verstappen kapet fizikisht me Ocon (VIDEO)

Isa.Autor

PEREZ zbulon të vërtetën/ INTERI donte ta merrte MODRIC në mënyrë ABSURDE

Isa.Autor

Leave a Comment