Futboll Gossip Sport

RIKTHEHET NË BARCELONË ME FAMILJEN E TIJ/ Messi i jep fund pushimeve në Karaibe

Lionel Messi është kthyer në Barcelonë. Kapiteni i Barcelonës mbërriti sot në qytet i shoqëruar nga bashkëshortja dhe fëmijët e tij, duke përfunduar kështu ditët e pushimeve.

32-vjeçari ka kaluar pjesën më të madhe të pushimeve në Argjentinë dhe në Ishujt Karaibe.

Klubi katalanas ka planifikuar që lojtarët që kanë qenë të përfshirë në Kupën e Amerikës, të kthehen për stërvitje nga data 4 gusht.

Related posts

NË GARË PËR TITULL/ Pochettino: Mos e krahasoni Tottenhamin me Atleticon, është si…

Delo.autor

REALIZON EPËRSINË/ Sulmuesi Muriqi shënon golin e barazimit ndaj Sivassporit (VIDEO)

Isa.Autor

DEL E VËRTETA/ Ish-mbrojtësi kroat zbulon: Historia MODRIC-INTER ishte…

Isa.Autor

Leave a Comment