Futboll La Liga Sport

RRËFIMI EMOCIONUES I 11 VJEÇARIT/ Ishte e pabesueshme, luajta futboll me Messin! (VIDEO)

Lionel Messi së bashku mek familjen po kalon pushimet në Karaibe.

Tabloidi britanik “Daily Mail” ka publikuar një video ku shfaqet Messi duke luajtur futboll me fëmijët e tij por pjesë e lojës ishte edhe një vogëlush misterioz nga veriu i Londrës.“Messi ishte me familjen e tij në plazh. Unë isha vetëm dhe fillova të gjuaj topin disa metra ku ishin ata”, rrëfen 11-vjeçari Mackenzie O’Neill.

“Babai i tij Jorge më hodhi një top dhe më pyeti nëse dëshiroja të luaja me ta dhe pastaj luajtëm futboll me Thiagon dhe Messin për 45 minuta”.

“Thiago është një lojtar fantastik për moshën e tij. Duke luajtur me Messin ishte e pabesueshme”, përfundoi i emocionuar O’Neill.

Related posts

Jorginho te Manchester City, mungon vetëm firma

Sadik.Autor

Vetëm 3 ditë diferencë: MBAPPE bën paradë me Kupën e Botës, ndërsa ODENGAARD…s’dihet ku të huazohet

Isa.Autor

ALARMI I STADIUMIT “ARENA KOMBËTARE PËR SFIDËN NDAJ FRANCËS/ Reagon FSHF: Ja ku do të luhet…

Delo.autor

Leave a Comment