Futboll Kosova Sport

SFIDA MIQËSORE NDAJ FERONIKELIT/ “Kuqezinjtë” zbulojnë listën e të grumbulluarve, ja emrat që spikasin (FOTO)

Milani do të përballet me skuadrën e Feronikelit në stadiumin, Fadil Vokrri,në datën 10 gusht. Për këtë ndeshje ka pasur interesim të madh nga futbolldashësit kosovarë.

Ditën e djeshme dolën në shitje biletat, ndërsa sot ka dalë lista e të grumbulluarve nga ekipi i “Djajëve të Kuq”.

Mes 22 futbollistëve të ftuar, spikasin emrat e Hakan Calhanoglu, Gianluigi Donnarumma, Krzysztof Piatek, Alessio Romagnoli dhe Susos.

Related posts

NË NDESHJES NDAJ SHERIFF/ Trajneri Franko Lerda: Në skuadër ka mjaft optimizëm pasi…

Delo.autor

Shqipëria U-19 e mposht Greqinë

Q.Autor

DEKLARATA NË PRAG TË SFIDËS PREMIER/ KLopp mohon: Ne jemi ende në lojë për…

Delo.autor

Leave a Comment