Futboll La Liga Sport

SHKËLQEU NË COPA AMERICA/ Barcelona shfaq interes për yllin argjentinas të Serie A…

Pa përfunduar akoma mirë Coppa America filluan të qarkullonin zërat se Barcelona, kishte shfaqur interesim për lojtarin argjentinas, Lautaro Martinez.

“Sport” raporton se agjenti i Martinez, Alberto Yaque, e ka konfirmuar interesimin e ‘katalanasve’ për klientin e tij.

Futbollisti bëri një paraqitje të jashtëzakonshme me kombëtaren e tij,në Coppa America, duke u përshtatur shumë mirë me lojën e argjentinasve.

Mbetet të shihet se kur ekipi ‘blaugran’ do ta bëjë ofertën zyrtare për futbollistin që aktualisht luan me skuadrën e Inter. Lautaro Martinez, vlerësohet nga “transfermarket” me shifrën e 27 milion eurove.

Related posts

“ËSHTË SULMUESI MË I KOMPLETUAR NË LIGË”/ Simeone tregon kush është më i miri në Seria A

Isa.Autor

KËRKOHET NGA INTER DHE LAZIO/ Tajneri i Veronës për Kumbullën: Është gati të luajë për…

Delo.autor

ARRESTOHET ISH FUTBOLLISTI SPANJOLL/ Kishte porositur vrasjen e ish sulmuesit te Juve dhe Real Darko Kovaçeviç (EMRI DHE FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment