Gossip Sport

U NDA NGA PARTNERJA VITIN E KALUAR/ Harbohet legjenda e Manchester United, kapet mat duke… (FOTO)

Legjenda e Mançester Junajtid, Pol Skoles është fotografuar nëë shoqërinë e një vajze. 46 vjeçari është kapur teksa ishte duke shijuar një kërcim në prehër.

Sipas burimeve, anglezi ishte ulur teksa vajza filloi të kërcente përballë tij.

“Ai nuk mund ta përmbante veten dhe e kapi në pjesë të ndryshme të trupit. Vajza nuk ishte një kërcimtare profesioniste, ajo thjesht po pinte dhe po kalonte kohën”, thonin burimet.

46 vjeçari u nda nga bashkëshortja e tij Kleir vitin e kaluar. Ata ishin të martuar prej 21 vitesh.

Related posts

NDRYSHIM RADIKAL NË CHAMPIONS LEAGUE/ Në shtator propozimi për “vendet e garantuara”

Delo.autor

Përcaktohet kundërshtari i Barcelonës në finalen e Kupës së Mbretit

Delo.autor

INATI I VJETËR/ CONTE nuk heq dorë: Do të hedhë Chelsean në GJYQ për…

Isa.Autor

Leave a Comment