Futboll Gossip Sport

U TËRHOQ NGA FUTBOLLI 10 VJET MË PARË/ Luis Figo rivalizon dhe lojtarët e sotëm me fizikun e tij (FOTO)

Luis Figo ndaloi së luajturi futboll 10 vjet më parë.

Portugezi, i cili u tërhoq nga futbolli i luajtur me fanellën e Interit, nuk është ndalur kurrë së përkushtuari sportit.

Dhe rezultatet janë të dukshme për të gjithë, madje edhe në moshën 46 vjeç.

Figo ndodhet me pushime në Capri, dhe nga atje ka postuar disa foto, në të cilat bie në sy fiziku i tij, fizik që rivalizon shumë nga futbollistët që janë akoma aktiv.

Shikoni dhe besoni fizikun e ish-lojtarit të Interit:

Related posts

ANALIZA PËR INTERIN/ Icardi mund të mos kthehet më, ja 4 zgjidhjet e klublit “Zikaltër”

Delo.autor

OPINION NGA ARRIGO SACCHI/ Roberto Mancini, frymëzimi më i bukur i historisë

Delo.autor

Trajneri i Kombëtares “i futet” kuzhinës: Omëletë kundër fërgesës tiranase

Q.Autor

Leave a Comment