Futboll Seria A Sport

10 DITË NGA FILLIMI I SEZONIT TË RI/ Juventusi jep lajmin e hidhur për Ronaldon, ja problemi i tij

Cristiano Ronaldo ka një problem muskulor, ka njoftuar klubi i Juventusit.

Ylli portugez sot do të jetë prezent në Villar Perosa, por nuk do të marrë pjesë në ndeshjen tradicionale mes Juventus A dhe Juventus B, ashtu siç ka njoftuar skuadra kampione nga Serie A.

Juventusi ka sqaruar se Ronaldo vuan nga një problem i vogël muskulor dhe se do të zhvillojë stërvitje individuale në ditët e ardhshme.

Por, problemi i tij vjen në kohën më të keqe, pasi vetëm 10 ditë na ndajnë nga fillimi i sezonit të ri në Serie A.

Related posts

Fusha nuk prodhoi asgjë, të gjithë vëmendjen e mori tifozja seksi në tribunë (FOTO)

Sadik.Autor

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Chelsea gjen lojtarin që do të zëvendësojë Hazardin tek klubi…

Delo.autor

Bayern-Dortmund, “Der Klassiker” mund t’i japë titullin bavarezëve

Sadik.Autor

Leave a Comment