Futboll Sport

DIEGO GODIN ZYRTARIZOI KALIMIN TEK INTER/ Grizmann “çmend” tifozët e “Zikaltërve”, ja komenti (VIDEO)

Ky fillim korriku ka qenë shumë euforik për skuadrën dhe tifozët e Interit, të cilët kanë arritur të firmosin me lojtarë si Lazaro, Godin, dhe nesër janë në pritje të firmës me Stefano Sensi.

Por ata janë entuziazmuar më shumë kur, Antoine Grizmann, ka komentuar tek video e Godin në twitter ku zyrtarizonte transferimin tek Inter.

“LOADING” ishte komenti i futbollistit francez tek twiter-i,i-sh bashkë lojtarit tek Atletico. Aq është dashur dhe komentet e tifozërisë “zikaltër” ishin të shumta, ku menduan për një kalim të mundshëm të Antoine tek skuadra e tyre.

Related posts

VENDIMI I CAS PËR SKËNDERBEUN/ Jehonë në mediat ndërkombëtare, ja çfarë shkruajnë

Delo.autor

Mirësevini në ferr! Finalistët e Champions League janë të paralajmëruar

Sadik.Autor

Zbardhen DETAJE TË REJA për vdekjen e lojtarit: Shokët e skuadrës shqyen derën me shkelma

Q.Autor

Leave a Comment