Futboll Kategoria Superiore Sport

32 MINUTA NË PRITJE/ Ndriçimi nuk e pengon Tiranën e Teutën, ndeshje në dritën e … hënës (FOTO)

Plot 32 minuta ka zgjatur pritja e Tiranës dhe Teutës për të vijuar normalisht takimin e javës së dytë të Kategorisë Superiore.

Related posts

“RIKTHIMI NË OLIMPICO? SHPRESOJ QË…”/ Eriksson: Inzaghi mund të arrijë në nivelin e atyre të dyve

Delo.autor

MUÇI DREJT LEGIAS/ “Operacioni” mund të mbyllet për tri ditë. Ja sa do të arkëtojë Tirana

Delo.autor

Kukësi niset drejt Turqisë, ja lista e lojtarëve në dispozicion të trajnerit Pakult

Q.Autor

Leave a Comment