Gossip

E AKUZUAN SE ËSHTË MBIPESHË/ Basketbollistja u mbyll GOJËN kritikëve me FOTON “HOT”

Valentina Vinjali është ndër femrat më të komentuara në Itali. Basketbollistja, e cila njëkohësisht ka edhe një karrierë si modele, qëndron gjithnjë në qendër të kronikave rozë.

Valentina222

Së fundmi bukuroshja u kritikua për kilet e marra gjatë verës, kritika të cilave modelja seksi iu përgjigj sipas mënyrës së saj, duke postuar në “Instagram” disa foto tepër provokuese që nxjerrin në pah më së miri linjat e saj trupore.

Valentina Vinjali 5Valentina Vinjali333Valentina.Vignali.2017.mare_.1080x648-770x470Valentina Vinjali

Related posts

SENSUALE DHE BOMBASTIKE/ Modelja sllovake i “tërbon” të gjithë me foto NUDO

Isa.Autor

“TËRBOHEN” FANSAT/ E dashura e Delle Allit i “VË FLAKËN” Instagram me fotot HOT

Isa.Autor

HISTORIA E DASHURISË SË ÇIFTIT/ Oriola Marashi dhe Eros Grezda e shijojnë karantinën si muaj mjalti

F.autor

Leave a Comment