Futboll Premier League Sport

Firmino dyfishon shifrat me një gjuajtje perfekte, ja super goli (VIDEO)

Liverpool ka dyfishuar avantazhin ndaj Southampton në minutën e 71-të.

Goli është shënuar nga Firmino, i cili ka gjetur rrjetën me një gjuajtje shumë të bukur në limitet e zonës së rreptësisë.

Related posts

E BUJSHME/ Liverpool përplaset me “Zonjën e Vjetër”, ofron 90 milionë euro për talentin spanjoll!

Delo.autor

TIRANA-FLAMURTARI/ Çlirohen “bardheblutë”, Ismajlgeci realizon golin e sigurisë (VIDEO)

Delo.autor

Plot stil dhe fashion nga Barcelona/ Katalanasit 100 milionë paund shpenzime për…

Isa.Autor

Leave a Comment