Futboll Seria A Sport

FITUAN NDAJ FERONIKEL/ Faqja zyrtare e “Kuqezinjve” e cilëson historik udhëtimin në Prishtinë (VIDEO)

Të shtunën skuadra e Milanit mbërriti për herë të parë në Prishtinë.

Edhe pse nuk qëndroi as 24 orë, ndeshja miqësore me Feronikelin ishte pozitive për ‘rosonerët’ të cilët fituan me rezultatin 2-0.

Faqja zyrtare e Milanit, ka bërë një përmbledhje të aktiviteve kryesore gjatë qëndrimit në Prishtinë.
Ndryshe, ata e kanë quajtur historik udhëtimin në Kosovë.

Related posts

Interi tregohet magjik dhe arrinë Champions duke shpërfytëruar Lazion në “Olimpico” (VIDEO)

Sadik.Autor

Wenger rrezikon stolin e Arsenalit, kualifikimi në Champions është i domosdoshëm

Q.Autor

Mavraj: Sot luajtëm për fitore, në ndeshjen me Skocinë që ishte e rëndësishme ne…

Isa.Autor

Leave a Comment