Futboll Gossip Sport

I FEJUARI TIFOZ ME “ZIKALTËRIT”/ Por bukuroshja Palmas ka një mesazh për Milanin (FOTO)

Të dashur tifozë kuqezi! Edhe këtë vit do të jetojmë së bashku të gjithë sezonin e Milanit në Milan TV. Pritja për nisjen e kampionatit të ri tashmë ka nisur dhe unë… mezi por pres”.Ky është mesazhi i Giorgia Palmas, prezantueses seksi të Milan Channel, një ish-velinë.

E veshur kuqezi dhe si gjithmonë seksi, e fejuara e ish-kapitenit të përfaqësueses italiane të notit, Filippo Magnini, i ka përfunduar pushimet dhe tashmë po punon për startin e sezonit. Dhe të mendosh që i fejuari i saj është tifoz zikaltër.

Related posts

PËRBALLJA FRANCË-SHQIPËRI/ Nis shitja e biletave për sfidën në “Stade de France”, ja çmimi

Delo.autor

MË I MIRI NË BOTË/ MESSI shënon golin e tretë personal dhe fundos PSV (VIDEO)

Isa.Autor

FITOI TROFEUN E DYTË CHAMPIONS NË KARRIERË/ Shaqiri konfirmon: Sezonin e ri do të luaj me këtë klub…

Delo.autor

Leave a Comment