Futboll Sport

INIESTA NUK E HARRON KLASIN/ Jep pasimin “magjik” nga një distancë 50 metra

Andres Iniesta po tregon se akoma nuk e ka humbur klasin e tij, pasi në ndeshjen e fundit ka dhënë një super pasim në stilin “volley”.

Legjenda e Spanjës, bëri një lëvizje magjike duke dhuruar një pasim fantastik nga një distancë mbi 50 metra.

Aksioni u shfrytëzua më së miri nga shokët e skuadrës së Vissel Kobe, e cila shënoi dhe në fund mori fitoren e bujshme me rezultatin 6-1 ndaj Sagan Tosu në Ligën e Japonisë.

Related posts

SUPERIORE/ Teuta – Kukësi: Cungu ul Shkurtajn në stol, Bushiç titullar (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

SERIE A/ Milan, 21 ditët e ardhshme do të jenë vendimtare për të…

Sadik.Autor

FITOI ZEMRAT E TIFOZËVE TË MILANIT/ Pato gati të rikthehet në Serie A si kundërshtar i kuqezinjve

Delo.autor

Leave a Comment