Futboll Premier League Sport

“JAM I ZHGËNJYER”/ Shaqiri drejt largimit nga Liverpool: Ka ardhur koha për…

Xherdan Shaqiri po mendon seriozisht largimin nga Liverpool.

Jam i zhgënjyer, po luaj shumë pak është shprehur Shaqiri. Sulmuesi me origjinë shqiptare deri tani ka luajtur vetëm 11 minuta ndaj Manchester City në Community Shield dhe kjo për lojtarin është shumë pak.

27-vjeçari në një intervistë të fundit deklaroi se ndihet shumë i zhgënjyer dhe se tani i duhet të vlerësojë çdo situatë për të gjetur një zgjidhje.

I pyetur për zërat mbi kalimin te Galatasaray, Shaqiri tha se nuk di asgjë dhe se nuk ka patur asnjë kontakt me klubin turk.

Related posts

Kualifikimi dramatik i Kolumbisë, 2 tifozë ndërrojnë jetë nga infarkti

Isa.Autor

STATISTIKAT/ Ja kur ishte hera e fundit që një skuadër angleze fitoi Champions League…

Isa.Autor

LIVE/ Teuta-Kastrioti: Vetëm 14 minuta lojë, Shkëmbi kryen zëvendësimin e parë

Isa.Autor

Leave a Comment