Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Flamurtari-Kukësi. Rezultati 0-1

Flamurtari dhe Kukësi luajnë ndeshjen e fundit të kësaj jave në Superiore.

Vlonjtatët me shumë probleme financiare dhe jo vetëm do të vihen përballë Kukësit, që e ka nisur shumë mirë kampionatin duke fituar Partizanin në javën e parë.

Nga stoli do e nisë ndeshjen Abazaj për verilindorët, ndërsa Flamurtari në majën e sulmit do të luajë me Vatnikajn. Musta-Gavazaj-Shkurtaj do jetë treshja e sulmit për Kukësin.

 

LIVE | Flamurtari-Kukësi 0-1
KOMENTI LIVE
23′/ Kukësi kalon në avantazh falë golit të shënuar nga Vasil Shkurtaj.
1′/ Nis takimi në Vlorë.
FORMACIONET ZYRTARE:
FLAMURTARI: Moçka, Mema, Qarri, Bajraktarevic, Gocaj, Deliaj, Muçollari, Hoxhaj, Rrapaj, Haruni. Trajner: Dritan Sadedini.
KUKËSI: Avdyli, Maliqi, Teqja, Obanor, Kitanovski, Rroca, Limaj, Ethemi, Musta, Gavazaj, Shkurtaj. Trajner: Shpëtim Duro.

Related posts

ZYRTARE/ Everton merr mbrojtësin e Barcelonës për 32 milionë euro…

Isa.Autor

Balotelli refuzon 30 mln euro nga Kina, shumë ekipe të mëdha e presin sulmuesin

Isa.Autor

LËVIZIN “UJRAT” TEK TIRANA/ Mema mendon revolucion në ekip, ja skema ndaj Laçit

Delo.autor

Leave a Comment