Futboll Sport

AKUZON KAMPIONËT E EUROPËS/ Kushëriri i Gerrard sulmon Liverpool: Po më shkatërrojnë…

Bobby Duncan, kushëriri i legjendës së Liverpool Steven Gerrard, ka sulmuar klubin duke deklaruar se po i shkatërron jetën duke e mbajtur në klub kundër dëshirës së tij.

Saif Rubie, agjenti i talentit, ka publikuar një deklaratë ku ai konfirmon dëshirën e lojtarit për t’u larguar nga Anfield, vetëm një vit pasi iu bashkua The Reds nga Manchester City.

Liverpool ka refuzuar ofertat e huazimit të Fiorentinës dhe FC Nordsjaelland për 18-vjeçarin, diçka që ka irrituar së tepërmi atë dhe përfaqësuesit e tij.

Në deklaratë, sulmuesi akuzon klubin për bullizëm dhe se ndihet i tradhtuar nga drejtuesit.

Ai pretendon se ka vuajtur nga probleme mendore gjatë këtyre ditëve për shkak të stresit të madh teksa klubi nuk do ta lejojë të largohet.

Related posts

“KIRURGU” KROS DHE SURPRIZA PIKE/ Ja sekretet e sezonit në La Liga. Portieri me më shumë pritje është…

Delo.autor

REAL MADRID-VALLADOLID/ Zidane me shumë ndryshime në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

EURO 2020/ Gol fantastik i Kroacisë, Petkovic magjeps Splitin. Ja “PERLA” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment