Futboll Premier League Sport

LIVERPOOL-MANCHESTER CITY/ Matip rivendos barazpeshën në “Wembley”, ja goli (VIDEO)

Futbolli është i pamëshirshëm dhe ligji i pashkruar “nëse nuk shënon, do ta pësosh!” godet thuajse gjithmonë. Kështu, pasi Sterling shpërdoroi dy raste të pastra për gol, Liverpool, që po këmbëngulte dhe madje u ndal edhe dy herë nga shtylla, gjeti rrjetën me Matip.

Related posts

NJË HAP LARG KALIMIT NË “CAMP NOU”/ Ja kur do të zyrtarizohet Griezmann tek Barcelona

Delo.autor

Qyteti i lindjes i ngre bust të ri Ronaldos, revoltohen fansat e tij

Sadik.Autor

Largimi i Mesut Ozil nga Gjermania, shikoni karikaturën e ditës (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment