Futboll Shqipëri Sport

NDESHJET NDAJ FRANCËS DHE ISLANDËS/ Edy Reja shpall listën e lojtarëve (EMRAT)

Ndeshjet ndaj Francës dhe Islandës, Edy Reja shpall listën e lojtarëve.

Portierë: Thomas Strakosha, Etrit Berisha dhe Alban Hoxha
Mbrojtës: Hysaj, Dermaku, Mihaj, Ismajli, Gjimshiti, Kumbulla, Veseli
Në repartin e mbrojtjes Reja ka grumbulluar dhe Mërgim Mavrajn
Mesfushorë: Ramadani, Lenjani, Xhaka, Bare, Abrashi, Memushaj
Edy Reja ka grumbulluar Jurgen Gjasulën dhe Kristi Qosen
Sulmues: Uzuni, Bekim Balaj, Sokol Cikalleshi, Odise Roshi, Rei Manaj
Ndeshjet ndaj Francës dhe Islandës për eleminatoret e EURO 2020

Related posts

KËRKON TITULLIN/ Vettel optimist për garën e Rusisë: Makina jonë funksionon kudo

Isa.Autor

U PIKAS ME SHPEJTËSI 134 KM/H NË AUTOSTRADË/ Marcelo në telashe prej “timonit”, përfundon në gjykatë

Delo.autor

FITORE SPEKTAKOLARE/ Milan mposht me “POKER” Crotone-n në “San Siro” dhe komandon kampionatin

Delo.autor

Leave a Comment