Futboll Premier League Sport

NEWCASTLE-ARSENAL/ Trajneri Emery synon tri pikët e para në kampionat (FORMACIONET ZYRTARE)

Janë publikuar formacionet zyrtare për takimin midis Newcastle United dhe Arsenal

“ Topçinjtë” luajnë ndeshjen e parë të Premierligë në udhëtim tek Newcastle, ku synojnë tri pikët për ta nisur në mënyrën e duhur këtë kampionat.

Në këtë përballje, Unai Emery nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Sead Kolasinac e Mesut Ozil, ndërsa blerjet e kësaj merkato verore, David Luiz dhe Nicolas Pepe do ta nisin nga stoli.

Më poshtë keni dhe formacionet e skuadrave.

Image

Related posts

MBRËMJA E MADHE NË TORINO/ Juventusi do të fillojë me një rekord historik, ja për çfarë bëhet fjalë

Delo.autor

Dështon shitja e Milanit në momentet e fundit

Sadik.Autor

Barça me fat, por Kili akoma më shumë

Sadik.Autor

Leave a Comment