Ekskluzive Futboll Sport

PAMJET E PARA/ Prishtina pret ekipin e Milanit. Gati për ndeshjen e… (FOTO)

Milani sonte nga ora 20:45 për herë të parë në histori do ta zhvillojë një ndeshje në Kosovë, ku në stadiumin “Fadil Vokrri” luan miqësoren me kampionin Kosovës, Feronikelin.

AlpeNews.al sjell pamjet ekskluzive nga ky takim ku duket qartë se interesi i tifozeve eshte i madh.

Related posts

E BUJSHME NGA GJERMANIA/ Prestigjozja “Bild”: Barça dhe Real Madridi, në garë për yllin gjerman

Delo.autor

MAROTTA MERR “OK” NGA SPANJA/ Interi përgatit blerjen e bujshme, ja kush rikthehet në Serie A

Delo.autor

NAPOLI-MILAN/ Përfundon sfida spektakolare, Napoli fiton me “Show” në fushë

Isa.Autor

Leave a Comment