Futboll Seria A Sport

PARATICI ZBARKON SËRISH NË ANGLI/ “Zonja e Vjetër” mbyll marrëveshjen me klubin e City-t për…

Negociatat midis klubit të Juventus dhe atij të Manchester Cityt, për shkëmbimin midis Cancelos dhe Danilos duket se ishin sfumuar.

Mirëpo drejtori sportiv i Juventus, Fabio Paratici ka zbarkuar përsëri në Angli për të rihapur tratativat.

Dhe sipas asaj që raporton “La Gazzeta dello Sport”, negociata kanë bërë hapa përpara.

Klubi anglez ka rënë dakord që të ngrejë ofertën për lojtarin portugez .

Oferta e parë ishte  30 milion euro + shërbimet e Danilos,  ndërsa tani është bërë  35 milion euro + shërbimet e Danilos.

Kjo gjë i ka pëlqyer drejtuesve juventin, që menjëherë kanë dërguar në Angli menaxherin e tyre Paratici për të përmbyllur gjithçka.

Related posts

“EURO 2020″/ Gol i çmendur nga Holanda, ylli i Liverpoolit vjen me gjuajtjen e mbrëmjes

bora.autor

VAZHDON FORMËN E SHKËLQYER NË AUSTRALI/ Sulmuesi shqiptar shënon dopietë për ekipin e tij (VIDEO)

Delo.autor

PAS KONFIRMIMIT TEK BARCELONA/ Valverde zbulon të ardhmen e Rakitic

Delo.autor

Leave a Comment