Europa League Futboll Sport

PAS SHORTIT NË EUROPA LEAGUE/ Publikohen datat dhe oraret e takimeve, Arsenal e nis në transfertë (FOTO)

UEFA pas shortit ka publikuar dhe oraret dhe data e ndeshjeve të grupeve të Europa League.

Ndeshjet e para do të zhvillohen me 19 shtator, datë që do të zhvillohen 24 ndeshje, 12 në orën 18:55 dhe 12 të tjera në 21:00.

Ndër skuadrat e mëdha dallohet ndeshja e Arsenal, që do e nisë në transfertën e vështirë, atë ndaj Eintracht Frankfurt, që njihen për tifozerinë e zjarrtë dhe atmosferën e “frikshme” që krijohet nga “Shqiponjat e Zeza”, kjo sfidë luhet në orën 15:55.

Related posts

Hasan Lika sfidon, Gjoka tregon rrugën e vetme të Vllaznisë

Sadik.Autor

Talenti i Realit “paralizon” kundërshtarët/ Shikoni çfarë i bën lojtarëve të Romës (VIDEO)

Isa.Autor

PO LUAN DOBËT/ Balotelli i skandalizoi drejtuesit e Nice, peshonte 100 kg

Isa.Autor

Leave a Comment