Futboll Seria A Sport

REFUZON KALIMIN TEK KLUBI SPANJOLL/ Mandzukic ikën nga Juventus vetëm për…

Mario Mandzukic duhet të largohet nga Juventusi, pasi nuk është pjesë e planeve të Maurizio Sarrit.

Për kroatin këtë verë ka pasur disa oferta, përfshirë edhe skuadra të mëdha europiane.

Skuadra spanjolle Sevilla, është e fundit nga një seri klubesh që po kërkojnë 33-vjeçarin, por sipas “Tuttosport”, Mandzukic ka refuzuar opsionin për t’u transferuar në La Liga.

I njëjti burim thotë se Bayern Munchen është klubi i vetëm që Mario Mandzukic dëshiron, nëse largohet nga Juventusi.

Te Bayern Munchen, Manduzikic do të takohej me trajnerin kroat, Niko Kovaç, dhe anësorin Ivan Perisic.

Related posts

Nuk pranon të luaj kundër Fenerbahce, Erdogan kërkon takim me Besiktas-in

Sadik.Autor

ËSTHË ZYTARE/ “Kuqezinjtë” arrin akordin me Atleticon për argjentinasin…

Delo.autor

TRAGJIKE NË “WRESTLING”/ Ylli i mundjes vdes gjatë përballjes në ring (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment