Futboll Sport

RRËFEN RIVALITETIN ME “TERMINATORIN”/ Ronaldo: Ja dallimi mes meje dhe “Pleshtit”

Cristiano Ronaldo thekson se dallimi kryesor mes tij dhe Lionel Messit është se ai ka triumfuar në Ligën e Kampionëve me disa klube të ndryshme dhe se ai identifikohet me këtë turne.

Një pjesë tjetër e dokumentarit të Cristiano Ronaldo me DANZ, serinë “The Making Of”, është publikuar sot.

Në këtë pjesë të re, ai e diskuton rivalitetin e tij me yllin e Barcelonës, Lionel Messin, dhe garën e vazhdueshme mes tyre për t’u konsideruar lojtari më i mirë i kësaj gjenerate.

Related posts

Dejan Lovren, tall Man Unitedin: Liverpooli s’luan vetëm për një pikë

Q.Autor

Pas ardhjes së Ronaldos, Higuain i vë kushte Juventusit

Isa.Autor

JO VETËM DYBALA/ Liverpuli kthen sytë edhe nga talenti kroat i Juventusit

Isa.Autor

Leave a Comment