Futboll Ligue 1 Sport

“124 GOLA DHE 39 ASIST”/ Icardi kujtohet për Inter: Faleminderit për gjithçka… (FOTO)

Mauro Ikardi nuk ka harruar të falenderojë Interin, pas transferimit të tij te PSG-ja. Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ish-kapiteni i ka shprehur mirënjohje klubit zikaltër për aventurën 6 vjeçare, teksa arriti të aktivizohej 219 takime, duke shënuar 124 gola si dhe dha 39 asist.

ikardi

“Faleminderit të gjithëve! Mirupafshim”, shkruan Ikardi në “storyn” e publikuar në “Instagram”.

Ikardi postimi

Related posts

SHKËLQEN NË KAMPIONATIN FRANCEZ/ Ylli shqiptar vjen nga stoli dhe shënon për Reims, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

FLET PËR SITUATËN NË SERIE A/ De Laurentiis “thumbon” rivalët: Ata janë kampion me borxhe, ne nuk…

Delo.autor

Francë-Australi/ LIVE: Zbllokohet sfida duke prodhuar një rezultat befasues (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment