Futboll Seria A Sport

AMIR RRAHMANI FANTASTIK/ Ja çfarë bën sulmuesi i Veronës përballë portierit të “Kuqezinjve”

Ende nuk është zhbllokuar rezultatin në sfidën mes Veronës dhe Milanit.

Verona po luan me një lojtar më pak, pasi sulmuesi, Mariusz Stepinski u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 21’.

Megjithatë, Verona nuk është inferiore ndaj Milanit, edhe pse këta të fundit kontrolluan më shumë ndeshjen gjatë 45 minutave të para.

Në një moment, Amir Rrahmani zuri në “gjumë” mbrojtjen e Milanit, duke dërguar një top fantastik për Mattia Zaccagni, por edhe pse në një mundësi shumë të mirë, dështoi ta dërgojë topin në rrjetë.

Related posts

EUROPA LEAGUE/ Ndizet sfida në “Old Trafford”, Manchester United ndëshon Romën me 2 gola në 4 minuta (VIDEO)

Delo.autor

KUSHTON 6 MILIONË EURO/ E çuditshme, “Përbindëshi” Ronaldo braktis vilën luksoze për shkak të…

Delo.autor

Trajneri i Romës nuk dorëzohet: Shans i madh, nuk do të mjaftojë të luajmë mirë vetëm 45 minuta

Q.Autor

Leave a Comment