Futboll Premier League Sport

BARAZOI NË FUND NDAJ ARSENAL/ Watford tallet me “Topçinjtë” në rrjetet sociale (FOTO)

Watford ka bërë mrekullinë në ndeshjen ndaj Arsenalit. Megjithëse ishte në disavantazh të dyfishtë pas pushimit, të besuarit e Qique Sanchez Flores kanë barazuar me dy gola në pjesën e dytë.

Sfida ishte shumë e nxehtë duke parë që ky është një derbi, madje pak përpara fundit të pjesës së parë ka plasur një sherr mes lojtarëve.

Aktori kryesor ishte Guendouzi, i cili është përplasur me Holebas. Në pjesën e dytë, ai është zëvendësuar dhe ka provokuar tifozët kundërshtarë duke bërë me gishta rezultatin (2-1).

Dhe ishte pikërisht ajo foto e përdorur nga Watford pas ndeshjes.

Related posts

Sassuolo-Inter, vendasit kanë qenë “makthi” i zikaltërve në vitet e fundit

Delo.autor

Van Gaal: Manchester United i tmerrshëm dhe i pabesë, ja si u hakmorra

Q.Autor

E PAPRITUR/ Nuk grumbullohet për ndeshjen, ish-futbollisti i Shqipërisë pozitiv me COVID-19

Delo.autor

Leave a Comment