Futboll Seria A Sport

CAGLIARI-INTER/ “Zikaltërit” sërish në avantazh, Lukaku realizon me penallti (VIDEO)

Interi ka reaguar pas barazimit të Cagliarit dhe pasi Sensi ishte i pafat duke goditur tranversën në goditje dënimi, mesfushori i blerë këtë verë ka arritur të fitojë penallti, pasi u pengua në zonë nga Piscacane, teksa bëri një super driblim.

Lukaku mori përgjegjësinë dhe realizoi golin e dytë këtë kampionat me Interin (pas javës së parë ndaj Lecces). Protesta të Cagliarit dhe publikut për 11-të metërshin.

Related posts

YLLI I MAN UNITED/ Rashford dëshiron që mos të transferohet në Real Madrid

Delo.autor

“KEMI HUMBUR NJË MIK TË MADH”/ Conor McGregor jep lajmin e trishtë, Jose Mourinho e ngushëllon

Delo.autor

PENALLTI PAS TRE MINUTAVE LOJË/ Sadiku nuk di të shënojë. Dështon në Kupën Libertadores (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment