Futboll Gossip Sport

“ÇMEND” RRJETIN ME FOTOT/ Cristiano Ronaldo zgjedh veturat historike për reklamimin e linjës CR7

Cristiano Ronaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij.

Ylli i Juventusit, një i apasionuar madh i makinave,  ka zgjedhur disa vetura të vjetra (Mauto) për fushatën e reklamuese.

Related posts

Neymar “harron” futbollin/ Braziliani merr pjesë në turneun e Pokerit dhe zë vendin e…

Isa.Autor

PAS FITORES SË “DERBIT”/ Klopp: Shaqiri është një futbollist me aftësi të mrekullueshme, nga ana tjetër…

Isa.Autor

Fillojnë largimet te Arsenali, Giroud drejt Fenerbahçes

Q.Autor

Leave a Comment