Futboll Sport

GJITHNJË “REBEL”/ Baloteli ikën pa lejen e klubit në Angli për…

Mario Baloteli nuk heq dorë nga bëmat e tij, teksa diçka të pa menduar mirë ka bërë edhe dje.

Sulmuesi italian ka udhëtuar ditën e djeshme drejt Manchesterit, për të ndjekur nga afër ndeshjen miqësore në nder të Vinsent Kompany.

29-vjeçari kishte udhëtuar drejt Anglisë pa lejen e Breshias, të cilët e transferuan atë në merkaton e verës.

Pavarësisht se të gjithë presin që Baloteli të ndryshojë mënyrën e sjelljes, ai përsëri vazhdon të jetë i njëjtë.

Akoma nuk dihet se çfarë vendim do të marrin drejtuesit e klubit italian, për largimin pa leje të lojtarit të tyre.

Related posts

YLLI SUEDEZ U RIKTHYE TEK MILAN PAS 7 VITESH/ Shikoni postimin special të Ibrës në “Facebook” (FOTO)

Delo.autor

“TIFOZAT KUQ E ZI” DHE “PLISAT” DHUROJNË SPEKTAKËL/ Shikoni atmosferën fantastike pranë stadiumit (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Milan po ndjek shembullin e “Të Kuqve”, gati partneriteti me kompaninë e Xhei Zi

Delo.autor

Leave a Comment