Futboll Kosova Sport

EURO 2020/ Ndeshje e “çmendur”, Muriqi realizon për Kosovën nga pika e bardhë. Ja goli (VIDEO)

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Kosova e ka nisur në mënyrë perfekte pjesën e dytë.

Pas golit të Valon Berishës radhën e kishte Muriqi i cili shënoni nga pika e bardhë e penalltisë.

 

Related posts

TORINO-MILAN/ Beloti ndëshkon “Kuqezinjtë nga pika e bardhë, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

UDHËHEQËSI I “DJAJVE TË KUQ”/ Përzgjidhet trajneri më i mirë në Premier, ja vlerësimi që merr Solskjaer

Delo.autor

GJITHMONË DHE MË LARG INTERIT/ Icardi: Gjithçka mund të ndodhë në një familje, por nuk…

Delo.autor

Leave a Comment