Futboll Kosova Sport

EURO 2020/ Valon Berisha realizon super gol për Kosovën, ja “MAGJIA” (VIDEO)

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova, bën të ditur Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet e rezultatin e thellë 5-1 në favor të anglezve.

Por me të filluar e dyta Dardanët kanë arritur që të gjejnë sërish rrugën e rrjetës me anë të Valon Berishës duke i çuar shifrat në 5-3.

Related posts

“MESSI DHE RONALDO JANË JASHTËTOKËSORË”/ Befason Lorik Cana: U rrita duke parë Lineker dhe…(VIDEO)

Delo.autor

U DËMTUA GJATË DERBIT NË “AIR ALBANIA”/ Mesfushori Kale nxori shpatullën dy herë, rrezikon të mungojë…

Delo.autor

Këpuca e Artë e Superiores, garë e ethshme mes 3 bomberave

Q.Autor

Leave a Comment