Futboll Seria A Sport

GOLI NË DERBIN E MADONINËS/ Ja çfarë tha Lukaku para kamerës… (VIDEO)

Romelu Lukaku po vijon të shënojë rregullisht tek Inter në Serie A, duke realizuar 3 gola në 4 ndeshjet e tij të para në Itali.

Goli në derbin ndaj Milanit, padyshim që është shumë special për të dhe festa me shokët e skuadrës ishte e veçantë, por pas atij momenti sulmuesi belg ka patur një përshëndetje speciale para kamerës.

Mesa duket ajo shenjë nuk ka të bëjë me asnjë që e kritikon atë, por me një mesazh të thjeshtë dashurie: “Mami, të dua!”

Related posts

FUTET NË “GARË” ME “KUQEZINJTË”/ Tottenham gati 35 milionë euro për mbrojtësin 23-vjeçar…

Delo.autor

“U LARGUA NË LOT”/ Gjesti i Ronaldos me tifozin që futet në fushë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Delo.autor

LIVE/ Kukësi-Teuta, Mbyllet pjesa e parë në Kamzë. Skuadrat shpërdorojnë raste të arta shënimi

Delo.autor

Leave a Comment