Futboll Gossip Sport

“ISHTE NË FESTË TËRË NATËN”/ Fqinjët ankohen për sportistin e njohur: Kaloi mbrëmjen me tre femra… (FOTO)

Diçka e çuditshme ka ndodhur me legjendën e kriketit.

Shane Warne, një nga më të mirët në botë në këtë sport, apo një nga pesë lojtarët më të mirë të shekullit në kriket, herë pas here goditet nga skandale seksuale.

Media angleze, “The Sun” raportoi se  Warne ka ndërtuar shtëpi, në veriperëndim të Londrës për rreth 2 milion dollarë. Ai kishte darkuar gjithë natën me të dashurën dhe dy miq të tjerë në shtëpi.

Një dëshmitar okular i tha The Sun: (Warne) ishte në festë tërë natën. Ai nuk kishte iluzione në lidhje me ato që dëgjuan ose panë njerëzit. Ajo gjithashtu i la dritaret të hapura në mënyrë që gjithçka të ishte e dukshme nga jashtë dhe me shumë zë të lartë.”

Besohet se e dashura e 49-vjeçarit kishte menduar ta surprizonte partnerin e saj, duke i çuar në shtëpi dy punëtore seksi.

Pasi zhurma ka shqetësuar fqinjët, që ndodheshin aty afër, ata kanë arritur të fotografojnë vajzat që ishin te shtëpia e legjendës së kriketit, të cilat janë identifikuar si Davina 19 vjeç dhe Popi 27 vjeçe.

Related posts

MUNGON “OK” NGA PSG/ Cavani gjen marrëveshjen me ekipin e ri, transferimi një hap larg…

Delo.autor

KA DITËLINDJEN/ Ish-kapiteni Lorik Cana feston 36 vjetorin, ja urimet speciale (FOTO)

Delo.autor

Mavraj “në dilemë”/ Skuadra e madhe GREKE mendon për mbrojtësin kuqezi

Isa.Autor

Leave a Comment