Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

KUQEZINJTË TRIUMFOJNË ME “POKER”/ Duka reagon menjëherë pas suksesit: Djemtë na e shpërblyen, ëndrra vazhdon…

Në “Elbasan Arena” u luajt sfida e vlefshme për Grupin H eliminator të “EURO 2020” mes Shqipërisë dhe Islandës.

Pas humbjes 4-1 në Francë, kuqezinjtë reagojnë në shtëpi, duke shpërthyer me “poker” ndaj islandezëve.

Skuadra e Edi Rejës fiton me rezultatin 4-2, duke u ngjitur në kuotën e 9 pikëve në grup.

Reagimi i parë vjen nga kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i cili në faqen e tij në Facebook deklaroi se ëndrra e kuqezinjve do të vazhdojë.

Më poshtë mund të shihni statusin e presidentit të FSHF-së.

Related posts

HABIT Scholes: Ndeshja ndaj tij më bindi të dal në pension

Isa.Autor

Marçelo Lipi kujton vitin 2006: Më kërcënoi të më vriste në Kupën e Botës nëse…

Isa.Autor

PO SHKËLQEN NË KAMPIONATIN SLLOVEN/ Endri Çekiçi shënon gol spektakolar (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment