Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Cagliari-Inter. Rezultati 0-1

Nis sfida e Serie A mes Cagliarit dhe Interit.

Pas gjashtë ditësh nga debutimi në “San Siro” ndaj Leçes, Interi i ri i Antonio Contes kërkon një tjetër fitore këtë herë në “Sardegna Arena” kundër Cagliarit ambicjoz, që humbi me Brescian në debutim. Në fushë, titullar Radja Nainggolan ndaj Interit të tij, ndërsa te zikaltërit nuk ka ndryshuar asnjë presje nga 11-tshja debutuese e sezonit.Sakaq, Alexis Sanchez në stol.

 

MINUTA E 30/ Inter kalon në avantazh me golin e shënuar nga Lautaro Martinez.

Nis sfida

LIVE/ Cagliari – Inter 0-1

Related posts

DITËT E FUNDIT TË MERKATOS SË VERËS/ Një tjetër lojtar pranë largimit nga Inter, ja emri

Delo.autor

“SKUADRA QË MË KA IMPRESIONUAR ËSHTË…”/ Alex Ferguson tregon ekipin e tij të ëndrrave, nuk është Manchester Unted

Delo.autor

Çelsi, Barcelona apo PSG?! N’Golo Kante ka bërë zgjedhjen e tij përfundimtare

Isa.Autor

Leave a Comment