Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Champions Napoli-Liverpool. Rezultati 2-0

Napoli dhe Liverpool zhvillojnë përballjen e parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Elseid Hysaj te vendasit dhe Alisson te miqtë janë dy mungesat më të rëndësishme për klubet përkatëse.

 

LIVE/ Napoli – Liverpool 2-0

 

MINUTA 90+2/ Napoli dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Fernando Llorente.

MINUTA 82/ Napoli kalon në avantazh me golin e shënuar nga Dries Mertens.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura.

Nis sfida

Related posts

E dashura e Rakitiç “çmend” rrjetet sociale, zbulon TATUAZHIN e çuditshëm në të PASMET (FOTO)

Isa.Autor

LIVE/ Juventus-Torino, Ronaldo barazon shifrat

Delo.autor

“PARAJA NGRE UJIN NË QIELL”/ Manchester City “BLEN” edhe trenin (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment