Champions League Futboll Sport

PLAS TEK CHELSEA/ Barkley humbet penallti dhe injoron shokun e ekipit (VIDEO)

Chelsea kishte shansin më të mirë për të realizuar golin e barazimit pasi arbitri dha penallti për prekje me dorë dhe pasi e analizoi në VAR, por blutë shpërdoruan me Barkley, teksa ky i fundit i tha William se do ta godiste ai… Braziliani mbeti i zhgënjyer dhe u largua me kokën ulur… Edhe pse Jorginho i dha këshilla, Barkley goditi tranversën, mes fytyrës së William i fokusuar nga kamerat.

Related posts

KOMBËTARJA NË ALARM/ Sulmuesit pa ekip, 4 lojtarë me valixhe në duar

Delo.autor

E PAZAKONTË/ Njihuni me TRAJNERIN që ka një QEN SI ASISTENT (FOTO)

Isa.Autor

MAHNITI BOTËN E FUTBOLLIT NË “CAMP NOU”/ Shihni si “Pleshti” duket nën “PETKUN” e “SYRIT MAGJIK” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment