Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Norwich-Manchester City, nis pjesa e dytë. Rezultati 2-1

Po luhet ndeshja e orës 18:30 të Premier mes Norwich dhe Manchester Cityt.

 

 

Nis pjesa e dytë

LIVE/ Norwich – Manchester City 2-1

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA E 45/ Manchester City ngushton shifrat me golin e shënuar nga Sergio Aguero.

MINUTA E 28/ Norwich dydishon shifrat me golin e shënuar nga Todd Cantwell.

MINUTA E 19/ Norwich kalon në avantazh me golin e shënuar nga Kenny McLean.

Nis sfida

LIVE/ Norwich – Manchester City 2-1

Related posts

TËRMETI TRAGJIK/ Ekipi shqiptar jep 2 mijë euro për të prekurit (FOTO)

Delo.autor

300 MILION EURO DHE AKORD I RI/ Juventusi gjen paratë për super goditjen e radhës

bora.autor

JUVENTUS-FROSINONE/ “Zonja e Vjetër” thellon shifrat, shënon Ronaldo

Delo.autor

Leave a Comment