Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Norwich-Manchester City. Rezultati 3-1

Po luhet ndeshja e orës 18:30 të Premier mes Norwich dhe Manchester Cityt.

 

 

MINUTA E 50/ Norwich shënon golin e tretë falë Teemu Pukki.

Nis pjesa e dytë

LIVE/ Norwich – Manchester City 3-1

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA E 45/ Manchester City ngushton shifrat me golin e shënuar nga Sergio Aguero.

MINUTA E 28/ Norwich dydishon shifrat me golin e shënuar nga Todd Cantwell.

MINUTA E 19/ Norwich kalon në avantazh me golin e shënuar nga Kenny McLean.

Nis sfida

LIVE/ Norwich – Manchester City 2-1

Related posts

ZYRTARE/ Investim i djegur për Tiranën, ish-mbrojtësi i Shpresave firmos në Itali

Delo.autor

MARRËVESHJA MILAN-CALHANOGLU/ Gati “samiti” mes palëve. Rinovimi një hap larg

Delo.autor

Supermakina e parë elektrike është mbreslënëse (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment