Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Watford-Arsenal. Rezultati 2-2

Po luhet sfida e orës 17:30, Watford dhe Arsenal do t’i matin forcat në stadiumin “Vicarage Road”, në kuadër të javës së pestë në Premierligë.

Për Topçinjtë, starton shqiptari dhe kapiteni i skuadrës, Granit Xhaka, derisa Shkodran Mustafi nuk është as në stol.

Në anën tjetër, Mesut Ozil starton për herë të parë në Premierligë këtë sezon.

 

 

 

MINUTA 81/ Watford barazon shifrat nga Roberto Pereyra me 11-metërsh.

MINUTA 53/ Watford ngushton shifrat me golin e shënuar nga Tom Cleverley.

Nis pjesa e dytë

LIVE/ Watford – Arsenal 2-2

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 32/ Arsenal dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Pierre-Emerick Aubameyang.

MINUTA 22/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Pierre-Emerick Aubameyang.

Nis sfida

LIVE/ Watford – Arsenal 0-2

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Inter-Udinese, nis pjesa e dytë. Rezultati 1-0

Delo.autor

TRONDITËSE/ U godit me thikë gjatë një vjedhjeje, ish-futbollisti i Liverpool përfundon në spital

Delo.autor

Formacionet zyrtare: Roma – Juventus

Sadik.Autor

Leave a Comment