Futboll Seria A Sport

PAS MONACOS NË MERKATO/ Një tjetër klub francez hyn në garë për shërbimet e Icardit, ja emri

E ardhmja e Mauro Icardit, bëhet gjithnjë dhe më elektrizuese.

Pasi dështoi përpjekja e Valencias për ta transferuar, në garë tani është futur PSG. Parisienët janë duke  bërë  hapa të mëdha për të arritur tek Maurito.

Ata kërkojnë që ta transferojnë lojtarin në formë huazimi për një sezon.

Skuadra e Interit po e studion këtë opsion dhe nesër pritet që të jetë dita vendimtare.

Më parë ka pasur një interesim dhe nga Monaco për Icardin por edhe ajo dështoi.

Related posts

NËSE DËSHTON PISTA “DAJA”? Tre kandidatë për të marrë Partizanin për sezonin e ri

Delo.autor

E PABESUESHME/ Portieri bën PRITJEN heroike në minutën e 92’, shikoni çfarë KAOSI ndodh!

Isa.Autor

PARA NDESHJES CHAMPIONS/ Mesfushori Barella: Me Conten jam rritur shumë, herët a vonë…

Delo.autor

Leave a Comment