Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

SHËNOI GOLIN E PARË ME SHQIPËRINË/ Legjenda italiane ngacmon Hysajn: Mësimet e mia… (FOTOLAJM)

Elseid Hysaj ishte kapiteni i Kombëtares dje në fushë ndaj Islandës, dhe me shiritin në krah, lojtari i Napolit ia doli të shënojë golin e parë për Shqipërinë.

Gjithsesi, në një foto të postuar në “Instagram”, nuk kanë munguar as ngacmimet në formën e shakasë nga miqtë e tij. I tillë është rasti i ish-lojtarit të Napolit dhe Italisë, Kristian Maxho, që me shaka i komenton: “Atëherë mësimet e mia kanë funksionuar.”

Një koment e bën edhe Migjen Basha, që vetëm para këtyre ndeshjeve të Kombëtares deklaroi dorëheqjen nga Shqipëria. “Uehh, u bo puna me bo gol edhe ti. Bravo” – shkruan Basha në postimin e Hysajt.

69941182_511450776297517_303624763006255104_n

PANORAMASPORT.AL

Related posts

ZBULON FËMIJËRINË E VËSHTIRË QË KA KALUAR/ Franck Ribery rrëfen: Kudo që shkoja, njerëzit më…

Delo.autor

(FOTO) Milan harron Genoven dhe nis pregatitjen kundër Arsenalit

Q.Autor

RRIT PRESIONIN TEK LUFTËTARI/ Mezani: E meritonim atë pikë, kemi forcë për të bërë kthesën

Isa.Autor

Leave a Comment