Futboll Sport

“TËRBOI FANSAT ME…”/ Milanistja seksi ndez atmosferën para derbit (FOTO)

Pasioni i madh që Andera Tolomeiu ka për skuadrën e Milanit tashmë dihet prej kohësh.mia

Modelja rumune është një tifoze e zjarrtë e kuqezinjve dhe po pret me padurim derbin e Madoninës që do të zhvillohet sot në mbrëmje.

Ajo do të jetë e pranishme në “San Siro” për të mbështetur nga afër idhujt e saj në sfidën ndaj Interit.

Ndërkohë, bukuroshja rumune është shumë aktive në rrjetet sociale duke i “tërbuar” fansat me foto vërtet provokuese.andreaa

Në profilin e saj në “Instagram”, nuk mungojnë as fotot me fanellën e Milanit, të cilat Tolomeiu i poston shumë shpesh.

12

andreae

Related posts

“MOS U NGOPSHI!”/ Vilma Masha revoltohet keq me… (FOTO)

Delo.autor

SKEMË SI KOMBËTARJA/ Jonuz “KOPJON” Rejan. Vllaznia gati të mposhtë Partizanin (FOTO)

Delo.autor

“SHPËRDORUAM SHUMË RASTE”/ Flet trajneri Daja pas barazimit: Oto Xhonin e mbajta 90 minuta sepse…

Delo.autor

Leave a Comment