Sport Të tjera

“ÇMENDET” KAMPIONI I BOKSIT/ Shikoni çfarë bën Fury në “WWE Smackdown” (VIDEO)

Janë dashur më shumë se tetë roje të sigurisë për ta ndalur Tyson Fury që të ngjitej në ring gjatë WWE Smackdown.

Gjithçka ka nisur nga një provokim i Strowman, që është pritur me një buzëqeshje nga Fury. Atmosfera ka ndryshuar kur Strowman është sulmuar nga mbrapa nga Dolph Ziggler, të cilin Strowman e ka hedhur drejt Fury-t.

Ky verpim ka shkaktuar zemërimin e boksierit, i cili ka lënë vendin e tij dhe ka provuar të futet në ring, por është ndalur nga rojet e sigurisë.

Personaliteti i Fury-t është perfekt për WWE, por para se të ndryshojë sportin, kampioni linear i boksit në peshat e rënda do të duhet të zhvillojë sfidën e dytë me Deontay Wilder më 20 shkurt.

Related posts

E ARDHMJA E MANDZUKIC/ Juventusi mendon për rinovimin e sulmuesit, ja përfitimet

Delo.autor

POSTON POZA KUR GJENDET NË MOMENTE JO TË MIRA/ Strakosha tregon sekretin: Futbollist prej vëllait, jo prej…

Delo.autor

Vidal diskrediton Cristiano Ronaldo, kiliani e tepron (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment