Futboll Kosova Sport

ÇUDIA VJEN NGA KOSOVA/ Tifozët konsumojnë qofte dhe birra në stadium duke parë ndeshjen (FOTO)

Drita ia doli të marrë një fitore shumë të rëndësishme si vendase në këtë fundjavë, teksa mposhti me rezultatin 5-1 Vushtrrinë.

Megjithatë një ngjarje e veçantë ka ndodhur, pikërisht në stadiumin ku po zhvillohej ndeshja midis dy skuadrave. Disa tifozë kanë marrë me vete skarën, ku kanë përgatitur qofte dhe i kanë konsumuar ato duke parë ndeshjen.

Sipas “IndeksOnline”, ndërkohë që ishin duke parë ndeshjen, tifozët konsumonin edhe gjërat e përgatitura në skarë, duke i shoqëruar edhe me nga një birrë. Kjo është diçka me të vërtetë shumë e veçantë, pasi nuk është parë ndonjë vend tjetër.

Related posts

BËHET ME “SHTËPI TË RE”/ Tottenham shifër “galopante” për stadiumin e ri, por ja problemi i hasur (FOTO)

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Formula 1 bëhet gati të ndezë motorët, ja kur pritet gara e parë e Botërorit 2020

Delo.autor

Mori fitoren e parë kundër Laçit, por ja çfarë i ndodhi Partizanit rrugës për Tiranë (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment