Futboll Sport

E BUJSHME/ FSHF publikon çmimet e biletave për ndeshjen me Andorrën (FOTO)

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar çmimet dhe ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e parafundit eliminatore të Euro 2020, Shqipëri-Andorrë, që do të luhet më 14 nëntor, ora 20:45, në “Elbasan Arena”.

Sipas njoftimit të Federatës, të interesuarit mund t’i gjejnë biletat pranë dyqanit të FSHF-së, te stadiumi “Selman Stërmasi” dhe në “Elbasan Arena”, si dhe “online”.

Çmimet e biletave

500 lekë më e lira në tribunat G2 dhe C2.

1 000 lekë në tribunat G1, G3, C1. C3.

1 500 lekë në tribunat F dhe D.

2 000 lekë tribuna E.

3 000 lekë tribunat B1 dhe B5.

4 000 lekë në tribunat A1, A4, B2 dhe B4.

5 000 lekë në tribunat B3, A2 dhe A3.

8 000 lekë në tribunën VIP.

Image

Related posts

CHELSEA “BLINDON” YLLIN E KLUBIT/ Gianfranco Zola: Ai bën diferencë të madhe në fushë, shpresoj që…

Isa.Autor

Chelsea ofron 135 milionë euro për Asension

Q.Autor

ABSURDE/ Shansi i fundit për SON: MEDALJE E ARTË që t’i shpëtojë USHTRISË

Isa.Autor

Leave a Comment