Futboll Sport

E MBANI MEND JERMEY MENEZ? Ish-futbollisti i Milanit e kalon natën me prostituta (VIDEO)

Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Roma është filmuar me prostituta në shtëpi, teksa tavolina ishte e mbushur me drogë dhe alkool, gjatë një festa të organizuar nga vetë futbollisti.

Disa video të futbollistit Zheremi Menez, nën praninë e prostitutave janë duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

Këto situata kanë ndodhur në Meksikë, teksa Menez u aktivizua në sezonin 2018-2019 me FC America, ku në 18 takime realizoi 5 gola.

Së fundmi 32-vjeçari është kthyer në Francë, teksa iu bashkua skuadrës Paris FC që militon në Ligën e dytë. Ndiqni videon deri në fund.

Related posts

Shënoi golin e përmbysjes ndaj Barçës, Manolas: Nëse kemi tifozët krah, nuk na ndal askush

Sadik.Autor

MË TË DOBËTIT/ Ja kush është formacioni më i keq i sezonit që shkoi (FOTO)

Isa.Autor

Renditja/ 10 sulmuesit më të mirë të Kupës së Botës

Sadik.Autor

Leave a Comment